تبلیغات
خدمات منزل - نظافت راه پله / شرکت خدماتی نظافتی پاکبانان پیروز - 22 نکته درباره شرکت های خدماتی نظافتی منزل
خدمات منزل - نظافت راه پله / شرکت خدماتی نظافتی پاکبانان پیروز
معرفی شرکت خدماتی نظافتی پاکبانان و راهنمایی خدمات نظافتی منزل
درباره وبلاگ


شرکت خدمات نظافتی پاکبانان به شماره ثبت:309061 افتخار دارد با کادری مجرب و دلسوز در خدمت شما همشهریان گرامی تهرانی باشد .
--ارائه دهنده بهترین خدمات نظافتی به مجتمع های مسکونی و منازل و آپارتمانهای نوساز و شرکتها و ارگانهای دولتی

مدیر وبلاگ : پاکبانان پیروز
نظرسنجی
آیا از خدمات شرکت پاکبانان رضایت دارید ؟ اگر جوابتان منفی میباشد بیشترین دلیل نارضایتی شما از شرکت چیست ؟
برای انتخاب یک شرکت خدماتی مناسب چه معیارها و ملاک هایی را در نظر بگیریم؟ نکته های زیر می تواند کمک تان کند.


۱) فقط با موسساتی که مجوزکار دارند و در آگهی شان برخورداری از این مجوز قید شده، تماس بگیرید و تقاضای کارگر کنید.

۲) از کارگر یا کارگرانی که به منزل تان می آیند بخواهید برگه معرفی نامه شان را به شما نشان دهند.

۳) خدماتی که آنها می توانند به شما ارایه دهند این موارد است: شستن درها و دیوارها، حمام وسرویس بهداشتی، تمیز و مرتب کردن وسایل داخل بوفه، کمدها و کابینت ها و شستن و تمیز کردن راه پله، لوسترها و کارهایی از این قبیل...

۴) اگر آنها در هنگام کار به صورت اتفاقی یا عمدی خسارتی به وسایل منزل شما وارد کنند، شما می توانید سریعا با شرکت مورد نظر تماس گرفته و از آنها ادعای خسارت کنید و آن شرکت موظف به پرداخت کامل خسارت است.

۵) بعضی ها بیشتر از ۸ ساعت کار دارند و با کارگر به توافق می رسند که به کارش ادامه دهد بدون اینکه شرکت را در جریان بگذارند تا از این طریق پول اضافه کار به طور کامل نصیب خود کارگر شود اما این افراد باید بدانند که اگر بعد از ۸ ساعت اتفاق یا حادثه ای برای وسایل منزل یا خود کارگر یا حتی درگیری بین کارگر و مشتری پیش بیاید، شرکت به هیچ عنوان مسوولیتش را قبول نمی کند.

۶) کارگری که به منزل شما می آید باید نیم ساعت وقت برای صرف ناهار داشته باشد.

۷) اگر در ساعات اولیه حس کردید که از کارگرتان راضی نیستید، می توانید با شرکت تماس گرفته و تقاضای کارگر دیگری نمایید و شرکت موظف است بدون دریافت هیچ گونه وجهی از آن کارگر بخواهد که خانه را ترک کند و فرد جدیدی را برای ادامه کار به منزل تان بفرستد.

۸) کارگران وظیفه ندارند وسایل مورد نیاز برای کار شما را با خودشان همراه بیاورند؛ شما هم بهتر است قبل از آمدن آنها تمام وسایل لازم از جمله چند دستمال نخی، ظرفی برای خیساندن دستمال ها، چارپایه، تی و دیگر چیزهای لازم را آماده کنید و اگر درخانه این وسایل را ندارید، در تماس تان به موسسات خدماتی بگویید تا همراه با کارگر، این وسایل مورد نیاز را هم بفرستند و در آخر کار وجه آنرا پرداخت کنید.

۹) حتما قبل از آمدن کارگر به منزل تان سر دستمزد و هزینه کار مخصوصا در کارهایی مثل باغبانی و شستن مبلمان و تابلوفرش به توافق برسید.

۱۰) اگر می خواهید یک هفته یا ده روز قبل از عید برای کارهای نظافتی خانه تان کارگر خبر کنید، خیلی مطمئن نباشید که این کار را به راحتی انجام دهید. برای اینکه نزدیک عید دچار دردسر و استرس نشوید، بهتر است از حداقل یک ماه قبل برای روز مورد نظرتان از موسسه ای که می خواهید، کارگر رزرو کنید.

۱۱) سعی کنید حتی الامکان وقتی که کارگر به منزل تان می آید ۲ نفر در خانه باشید تا اگر کاری برایتان پیش آمد خانه بدون صاحب خانه نماند.

۱۲) برای انجام امور نظافتی منزل بهتر است ۲ کارگر خانم و آقا خبر کنید تا هم کارهایتان سریع تر پیش رود و هم بتوانید کارهای سنگین تر مثل شستن در و دیوار کف را به آقا و کارهایی مثل تمیز و مرتب کردن کابینت، بوفه و کمدها را به خانم بسپارید.

۱۳) قبل از آمدن کارگر به منزل، اشیای قیمتی تان را از جلوی دست بردارید.

۱۴) حواس تان باشد که گول نام شرکت هایی را که با شرکت های معتبر تشابه اسمی دارند نخورید و همچنین از شماره ثبت برای اطلاع از سابقه آنها استفاده کنید و گول شماره ثبتهای جدید را که از سوابق چندین ساله می گویند را نخورید. هرچه عدد شماره ثبت بزرگتر باشد تاریخ ثبت آن هم جدیدتر است.

۱۵) اگر قصد دارید فرش، موکت یا مبلمان تان را بشویید و خودتان هم نمی توانید این کار را بکنید، ۲ گزینه پیش رو دارید: یا آنها را به موسسات قالی شویی بسپارید یا برای شستن شان از موسسات خدمات منزل درخواست کارگر نمایید. اگر موسسات قالی شویی را انتخاب کردید، خوب است این نکات را رعایت کنید:

۱-۱۵) یادتان باشد کارگرانی که آنها می فرستند خودشان وظیفه تا کردن، بردن و دوباره آوردن و پهن کردن فرش ها را به عهده دارند.

۲-۱۵) اگر فرش شما سالم و بی عیب است، باید هنگامی که رسید دریافت فرش توسط کارگر را دریافت می کنید از او بخواهید تا در رسید عنوان کند که فرش هیچ گونه پوسیدگی یا پارگی ندارد؛ تا در صورتی که هنگام مراحل مختلف شستشو آسیبی به فرش شما رسید بتوانید ادعای خسارت کنید.

۳-۱۵) حتما موقع تحویل گرفتن فرش، آن را جلوی کارگران، باز و به دقت بررسی کنید تا آسیبی ندیده باشند.

۴-۱۵) اگر فرش شما پاره یا پوسیده شده است، می توانید ضمن درخواست شستشو از آنها بخواهید کار تعمیر و رفع پارگی و پوسیدگی فرش را هم انجام دهند.

۱۶) در مورد تابلو فرش هم شرکت باید یک کارشناس بفرستد تا بسته به جنس و اندازه تابلوفرش تان قیمت شستشوی آن را تعیین کند.

۱۷) اگر کف پوش منزل یا اتاق خواب تان موکت است، بهتر است چسب آنها را باز و روانه قالی شویی شان نکنید؛ زیرا بیشتر موکت ها پس از شستشو آب می روند و در این صورت شب عید متحمل یک هزینه اضافه دیگر هم می شوید.

۱۸) برای شستن موکت ها بهتر است از مراکز قالی شویی بخواهید آنها را در منزل تان بشویند. دستگاه های مکانیزه ای برای شستن موکت ها بدون جدا کردن شان از زمین وجود دارد که به راحتی موکت ها را می شویند و آب شان را می گیرند و فقط برای خشک شدن کامل شان باید حدود ۲۴ ساعت چیزی روی شان پهن نکنید.

۱۹) برای شستن مبل ها، مراکز خدماتی و قالی شویی ها هزینه یکسانی به شما ارایه می دهند؛ چون شستشوی مبلمان و صندلی های ناهارخوری و جلا دادن به میزهای آنها همه به وسیله دستگاه های مکانیزه انجام می شود که فقط کار تمیز کردن آنها را انجام می دهند.

۲۰) اگر مبلمان تان به تعمیرات نیاز داشته باشد باید نجار یا رویه کوب خبر کنید تا قبل از شستشو آنها را تعمیر کند.

۲۱) برخی موسسات، کارهای تعمیراتی و تاسیساتی مانند رنگ کاری، گچ بری، کاشی کاری، لوله کشی و کف سابی را در عرض چند ساعت یا چند روز برایتان انجام می دهند. کار این موسسات و ساعت کاری کارگرانشان برحسب نیاز شما متفاوت است اما باید بدانید کارگرانی که این امور را برای شما انجام می دهند، روزمرد هستند و دستمزد آنها بسته به نوع کار شما و مدت زمانی که برای انجامش وقت صرف می شود، محاسبه می شود.

۲۲)در آخر هیچگاه برای کارهای بعدی خود با کارگر اعزامی بطور مستقیم هماهنگ نکنید چون اینکار هم خیانت به کارهای شرکت بوده و هم مسئولیت عواقب بعداز آن به عهده خودتان است.

منبع : شرکت خدماتی نظافتی پاکبانان

توجه :
ارایه مطالب درسایت ها و  روزنامه و مجله با ذکر منبع مجاز می باشد .

نوع مطلب : نکات ایمنی خدماتی، نکات آموزشی نظافت منزل، 
برچسب ها : نظافت منزل، 22 نکته درباره شرکت های خدماتی نظافت منزل، نکات شرکتهای خدماتی، نکات آموزشی شرکتهای خدماتی، نکات ایمنی شرکتهای خدماتی،
لینک های مرتبط :
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
به سایت شرکت پاکبانان پیروز خوش آمدید
کلیه حقوق این وبلاگ برای شرکت پاکبانان پیروز محفوظ است